KONST / Litografier / Färglitografi 9996212
nr 999 6212
Fabio Calvetti
(f. 1956), Italien
Färglitografi, Fabio Calvetti (f. 1956), 50/100, 'Drömsk kvinna', signerad i trycket, motivet: 35x35
Fabio Calvetti, italiensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:45:29
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr